News & Events

tente

 

Tente modelleri arasında ilk çıkan modellerden biri olan mafsallı tente, günlük hayatımızda en sık rastladığımız ve gördüğümüz tente modelidir. Sabit bir pozisyonda olmasına rağmen ihtiyaç duyulduğu zaman sahip olduğu mafsallı sistemi sayesinde brandası ileri ya da geri çekilerek istenilen uzunluğa bir kol yardımıyla ulaşılabilir. Sahip olduğu mafsallı sayesinde ani yağmur yağışları, aşırı güneş gibi olumsuz hava şartlarında kullanıcısına en kısa sürede çözüm sunabilen mafsallı tente genel olarak manuel olarak üretilir. Ancak kullanıcıların isteği doğrultusunda küçük bir motor mekanizmasıyla otomatik hale getirilebilir. Mafsallı tentenin sahip olduğu diğer bir özellikte sahip olduğu su kanalları sayesinde yağmur sularını yönlendirerek saçaklardan akmasını önler.
Mafsallı tente imalatında genel olarak paslanmaz ve alüminyum iskeletler kullanılır. Branda kumaşı olarak ise en kullanışlı ve dayanıklı olanı ithal akrilik branda kumaşlarıdır. Mafsallı brandalar müşterilerin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda tek ve çift taraflı olarak açılacak şekilde imal edilebilir.
İskeletine aydınlatma eklenebilmesi, mafsallı tente yi mekan sahiplerinin vazgeçilmezi haline getirmiştir. Bu sayede mekan sahipleri müşterilerini hem dış mekanlarında ağırlamış olurlar hem de güzel bir aydınlatma sistemiyle mekanlarına farklı bir görüntü kazandırırlar.
Mafsallı tentenin bu özellikleri onu branda kumaşından elde edilen ürünlerin en çok tercih edileni olmasına fazlasıyla yetiyor.

TIKLA ARA