Mafsallı Tente

TENTE

Mafsallı tente sistemi, duvara ya da arzu edildiği hallerde tavana monte edilebilen, ekonomik bir modeldir. Adından da anlaşılacağı üzere, kollarında mafsallar olan bu tente çeşidinde, mafsallar arasında bulunan açı, dilediğiniz zaman tenteyi açmanızı ya da kapamanızı sağlamaktadır. Özellikle dış mekanlar için tasarlanmış, mafsallı tente pencere, kapı ya da balkonlar üzerine yerleştirilmektedirler. Dar alanların çözümü olarak bilinen mafsallı tente, içlerinde çelikten yapılmış halat sistemi ve buna göre tasarlanmış yayları bulunan kollarındaki mafsalları ile, ileri-geri doğru hareket edebilme yeteneğine sahiptir. Mafsallı tente, düz bir alana sabitledikten sonra, ön tarafında bulunan profile, kolları sabitlenir. Genel olarak 45 derece olması uygun görülen açısı değişmeyecek şekilde, yükseklik düzeyleri de ayarlanabilmektedir. Bir yandan, üzerinde kullanılan dayanıklı branda kumaşı sayesinde, yağmur, güneş gibi etmenlerden istenilen ortamı korurken, diğer yandan oldukça düşük maliyetlerle, bu ortama estetik, şıklık ve kalite katmaktadır. Cafe, restoran, otel, yalı, villa, köşk, dükkan gibi birçok alanda faydalanılan mafsallı tenteler, arzu edilen renk ve desenlerde kullanılabilmektedir.

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte mekanların tente kullanımı da artmaya başladı. Yağmur ve belli başlı dış etkenler nedeniyle mekan önü temizliği çok daha zahmetli hale geliyor ve özellikle yere yakın olan alanlarda bu çok daha büyük sorun haline gelebiliyor. Geniş ve büyük bir tente ile birlikte sizler de koruma planlarınızı daha profesyonel hale getirebilirsiniz.
Tercihleriniz arasına sizler de dilerseniz mafsallı tente modellerini ekleyebilirsiniz. Görsellik ile birlikte daha kullanışlı ve daha koruyucu da bir yapıya sahip olan bu tente modellerini tavsiye edebiliriz. Ölçü konusunda sıkıntı yaşamazsınız çünkü özel üretim imkanı da söz konusu ve www.bahcesehirtente.com adresi de bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

TIKLA ARA